Shape

Наші Послуги

Якщо ви хочете отримати оптимальні та надійні металоконструкції, оптимізувати витрати, почніть з простого - з телефонного дзвінка нам.

АРТБУДСТРОЙ

Сходи і Поручні

Чи можемо виготовити зовнішній або внутрішній варіант, а також окремо перила для балконів або прольотів. При виробництві особливо важливо зробити конструкції міцними і безпечними.

Навіси

Можемо виготовити зовнішній або внутрішній варіант, а також окремо перила для балконів або прольотів. При виробництві особливо важливо зробити конструкції міцними і безпечними.

Будівельні конструкції

У цю категорію входить безліч варіантів. Вони використовуються при зведенні будинків, мостів, доріг, опор. Сюди ж входить виготовлення різноманітних каркасів.

Shape
Shape

Менеджер допоможе з підбором і прорахунком вартості металоконструкцій

Часті Питання

Часті питання і відповіді.

Ми можемо виготовити металоконструкції по давальницькій схемі — за накладними форми М-15

Наш Завод виготовляє металоконструкції тільки за готовими кресленнями КМ. А проектування і монтаж рекомендуємо нашим Партнерам.

— Якщо є креслення КМ зі специфікацією металу

— Якщо креслення АР і немає специфікації, то розрахунок буде готовий за 1 день.

При відвантаженні м / конструкцій, видається комплект документів (паспорт якості на конструкції, сертифікати на використовуваний металопрокат, зварювальні та лакофарбові матеріали).

Вартість металоконструкцій складається з

— розробка КМД (400 — 1000 грн / тонна)

— виготовлення металоконструкцій — приймання та складування металопрокату, заготівельні роботи, збірка-зварювання, перевірка якості та передача на малярський ділянку. Вартість залежить від груп конструкцій — колони, балки, ферми, зв’язку, розпірки, прогони, фахверки та інші. (8000 — 13000 грн / тонна)

— антикорозійна обробка — дробеструйная обробка + грунтування та фарбування (600 — 2500 грн / тонна)

— доставка (від 200 грн / тонна)

Точніше розрахуємо за кресленнями КМ.

Загальна вартість зведення об’єкта складається з окремих витрат:

на проектування. На етапі проектних робіт ціна може зрости, якщо замовника не влаштовують типові плани, в зв’язку з чим знадобиться розробка індивідуального проекту;

закладання фундаменту. Тип підстави визначається станом грунту. В цілому легкі каркасні будівлі не вимагають закладки потужного фундаменту, але на нестабільних рухливих грунтах, можливо, знадобиться забивання паль. Ціна будівництва при цьому збільшиться;

— зведення каркаса і обшивку. Вартість зведення каркаса визначається сукупною вартістю матеріалів, транспортування і монтажних робіт. Те ж саме можна сказати і про обшивку.

Так, монтаж виробляють наші надійні партнери.